Yazılım

Android aygıtınızdan iPhone, iPad veya iPod touch‘a geçiş yapma

Android'deki Verileri Taşı seçeneğine dokunun

Yeni iOS aygıtınızı ayarlarken Uygulamalar ve Veriler ekranını bulun. Bu ekranda Android'deki Verileri Taşı seçeneğine dokunun. (Ayarlama işlemini zaten tamamladıysanız iOS aygıtınızı silmeniz ve baştan başlamanız gerekir. Aygıtınızı silmek istemiyorsanız içeriğinizi elle aktarabilirsiniz.)

Android aygıtınızda iOS'e Taşı uygulamasını açın ve Sürdür'e dokunun. Görüntülenen hüküm ve koşulları okuyun. Devam etmek için Kabul Ediyorum seçeneğine dokunun, ardından Kodunuzu Bulun ekranının sağ üst köşesinde bulunan Sonraki seçeneğine dokunun.

iOS aygıtınızda, Android'den Taşı ekranında Sürdür'e dokunun. Ardından on basamaklı veya altı basamaklı kodun görünmesini bekleyin. Android aygıtınızda internet bağlantınızın zayıf olduğuna ilişkin bir uyarı görüntülenirse bu uyarıyı yok sayabilirsiniz.

Kodu Android aygıtınıza girin. Ardından Verileri Aktar ekranının görünmesini bekleyin.

Android aygıtınızda aktarmak istediğiniz içeriği seçin ve Sonraki seçeneğine dokunun. Ardından Android aygıtınızda işlemin tamamlandığı belirtilse bile, iOS aygıtınızda görüntülenen yükleme çubuğu dolana kadar iki aygıtta da herhangi bir işlem yapmayın. Taşıdığınız içerik miktarına bağlı olarak aktarımın tamamlanması biraz zaman alabilir.

iOS aygıtınızdaki yükleme çubuğu dolduğunda Android aygıtınızda Bitti'ye dokunun. Ardından, iOS aygıtınızda Sürdür'e dokunun ve ekranda görüntülenen adımları izleyerek iOS aygıtınızı ayarlama işlemini tamamlayın.

Tüm içeriklerin aktarıldığından emin olun. İçeriklerin bir kısmı aktarılmadıysa aktarılmayan içeriği elle aktarabilirsiniz. Android aygıtınızda bulunan uygulamaları edinmek mi istiyorsunuz? iOS aygıtınızda App Store'a giderek bu uygulamaları indirin.